Kdo jsme

Vítejte v Pola Cosmetics, světě, kde se elegance setkává s jednoduchostí a kvalitou a odráží se v každém produktu, který vytváříme. Náš příběh začal s vášní pro krásu a touhou inspirovat ženy, aby se cítily nejen půvabné, ale také sebevědomé a silné.

Začali jsme jako malý tým nadšenců do líčení, kteří nebyli spokojeni s tím, co trh nabízel. Hledali jsme produkty, které nejen vypadají skvěle, ale také jsou šetrné k pleti a dodávají pocit luxusu. Když jsme nenašli takové produkty, rozhodli jsme se je vytvořit sami. A tak se zrodila značka Pola Cosmetics.

Odlišujeme se od konkurence tím, že dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Naše portfolio není plné tuctových produktů. Místo toho se soustředíme na výrobu omezeného počtu prvotřídních produktů, které jsou neodmyslitelnou součástí každé kosmetické taštičky.

Naše ikonická řasenka, pudr, rtěnky a makeupy nejsou jen dalšími produkty na trhu. Jsou důkazem naší nekompromisní oddanosti kvalitě a eleganci. Jsou to produkty, které jsou vytvořeny s láskou a péčí, a jsou testovány tak, aby vyhovovaly nejnáročnějším standardům našich zákaznic.

Kromě kvality našich produktů jsme hrdí také na naši zákaznickou podporu. Naše vstřícné a rychlé jednání je dalším důvodem, proč si nás zákaznice i profesionální vizážisté oblíbili.

S Pola Cosmetics nezískáváte jen kosmetické produkty, ale také se stáváte součástí komunity, která věří v sílu ženskosti a elegance. Věříme, že každá žena má právo cítit se krásná a sebevědomá. A to je to, co nás motivuje k tomu, abychom pro vás vytvářeli nejlepší kosmetické produkty. 

Pola Fashion, s.r.o.
IČO: 04717473
DIČ: CZ04717473

info@polacosmetics.cz